KISA ANALİZLER│Sigismund Freud Numeroloji Analizi

UYGARLIĞIN MİMARLARI - Dünya Tarihindeki Uzaylı İndigolarTam Adı:

SIGISMUND SCHLOMO FREUD


türkiye, freud, sigismund, psikanaliz, yüzükler, kehanet, psikoloji, felsefe, filozof, numeroloji, numeroloji nedir, numeroloji 2020, numeroloji 2021, pin kodu, insanın pin kodu, numeroloji nedir ,pin kodu hesaplama, numeroloji hesaplama, numeroloji pin kodu, hayatın pin kodu, anadolu misyonu, türkiye karması, anadolu karması, ruhsal, bilgi, türkiye 2021


SIGISMUND SCHLOMO FREUD

3 3 8


11+3

Doğum Tarihi;

06 . 05 . 1856

6 5 2

DM: 31/4

Değişim dönüşüm yılları;

1856

+20

1876

+22

1898

+26

1924

O

9 x x x

8 x

7 x

6 x x x

5 x x

4 x x x x → süper ego

3 x x x x → ego

2 –– → (cinsellik)

1 x x x → id

Doğum tarihi takviyeleriyle birlikte;


O

9 x x x

x 8 x

7 x

x 6 x x x

x 5 x x

x 4 x x x x

x x x x 3 x x x x

x 2 –– → anne

x 1 x x x
Avusturyalı psikanalist. Psikanalitik yöntemin kurucusudur. Galaktik transfer uzaylı indigo ruh varlığıyla karşı karşıyayız. Omurga sütununa baktığımız zaman 2. çakradaki eksiği haricinde boşluğu olmayan yaşlı bir ruh görmekteyiz. Netflix'te yayınlanan dizisini izleyenlerin de aşina olacağı gibi; tıp Fakültesini (9) bitirdikten sonra fizyoloji asistanı oldu. Mali olanaksızlıklar nedeniyle (8. çakra harfi henüz yankılanmamıştı) Viyana Genel Hastanesine geçerek psikiyatri servisinde beyin anatomisi ve sinir sistemi üzerinde uzmanlaştı. Nöropatoloji doçenti (7) olduktan sonra Paris’te hipnoz (6) tekniğini öğrendi fakat hastalar üzerinde yaptığı denemelerden olumlu sonuç alamayınca konuşma tedavisine yöneldi (3). Önceki teknikleri bırakıp kendi yöntemi olan serbest çağrışım metodunu geliştirerek sıfırdan açtığı ikinin ana teması olan cinselliğin (2) insan yaşamında oynadığı güçlü rolü gözlemledi (6). Arka arkaya yayınladığı kitaplarıyla (3) çalışmaları ve ünü gittikçe yayılınca birçok genç doktor çevresinde toplandı. Çarşamba sohbetleri (3) adı altında başlayan bu grup Viyana Psikanaliz Enstitüsünü kurdu. Doğum tarihinden aldığı takviyelerle güçlenen 1. çakradaki enerji, 2. çakra ile dengelenmeyince, yaşamı boyunca bağımlısı olduğu puro nedeniyle çene kanserinden öldü. Çünkü 2. çakrası dengesiz gelmişti ve 2, annenin memesini emen dudak veya emzik kodunu taşıdığı için, çakra dengelenmediği sürece günümüzde dudak tiryakiliği denilen bu alışkanlığı oraya çıkarır.

Kuramının temel kavramları olan id (1), ego (3), süper ego (4) diziliminde ikiyi es geçmesi yüzünden ilahi ilhamların insan üzerindeki etkisini kabul etmediğine pişman oluşunu, ölmesine az bir zaman kala C. G. Jung’a günah çıkararırcasına itiraf edip, bir kariyeri daha olsa tamamını mistik (2) olanı incelemeye adayacağını içtenlikle paylaşarak, 2’den mezun oldu.NOT: Bu kısa analiz sayın Rafet Gökhan Ayyüce'nin İndigolar Kitabı'ndan alıntıdır.